Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Beszállított, gyártott félkész és kész termékek minőségének ellenőrzése
  • Az idegenáru ellenőrzése a rendelkezésre bocsátott dokumentációk alapján
  • A gyártmányok végellenőrzése, kiszállításra való jóváhagyása.
  • Igény esetén gyártásközi ellenőrzés/szúrópróbaszerű ellenőrzés a termelésben
  • Az elvégzett feladatainak a minőségügyi rendszerben meghatározott módon való dokumentálása, egyéb minőségügyi bizonylatok kezelése.
  • SAP-ban történő könyvelés
  • Megrendelésekhez tartozó idők könyvelése
  • Nem megfelelő termék esetén a termék megjelölése, elkülönítése és dokumentálása
  • Belső hiba esetén jelzi a hibát az elkövető terület vezetője felé
  • Reklamációk kezelésében való közreműködés

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év fémipar területen (hegesztés, forgácsolás) szerzett szakmai tapasztalat
  • 2 műszakos munkavégzés vállalása
  • Mérőeszközök magabiztos használata
  • SAP ismeret előny
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségi munkavégzés
  • Egyedi alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat előny
  • Alapszintű német vagy angol nyelvismeret előny

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás