Mosó-vasaló, Rakodó, Raktáros (Miskolc)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Ajánlom

Feladatok:

  • A mosodába beérkező textíliák mosása, vasalása
  • Textíliák bevételezése és kiadása
  • A betanított munkafolyamatok elvégzése

 Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Fizikai munkabírás, jó állóképesség
  • Érvényes tüdőszűrő lelet
  • Orvosi igazolás arról, hogy nincs fertőző betegsége

 Amit kínálunk:

  • Cafetéria
  • Egyszerűsített foglalkoztatás
  • 2 műszakos munkarend: 05:30 óra- 13:30 óra / 13:30 óra- 21:30 óra

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

 Amennyiben szeretné megpályázni a pozíciót, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 279 2713-as telefonszámon kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Még több állás