Műanyag nyílászáró összeszerelő (Nyíregyháza)

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • Műanyag nyílászáró elemek szakszerű összeszerelése
  • Munkadarabok vágása, összeállítása
  • Alkatrészek rögzítése
  • Az elkészült termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Asztalos, lakatos vagy ács végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Betanított fizikai munka
  • Hosszú távú munkalehetőség Magyarország egyik vezető műanyag nyílászárókat gyártó üzemében
  • Egy műszakos nappali munkarend

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 299 4255-ös telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás