Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye Ajánlom

Főbb feladatok, munkák:

  • Hűtőgumi profilok összeillesztése, tálcára helyezése adott munkafolyamatok és szempontok szerint
  • Az elkészült termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása, a munkaterület tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középszintű iskolai végzettség
  • Felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó állóképesség, monotonitás tűrése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Cafetéria, bónuszok
  • Munkába járás térítése
  • Családi adókedvezmény

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 315 4380-as telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Még több állás