Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • Fagyasztó és hűtőgép elemek forrasztása, összeszerelése
  • Kész termékek csomagolása
  • A betanított operátori munkafolyamatok elvégzése

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, pontosság
  • Monotonitástűrés
  • A színtévesztés kizáró ok!

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • A hosszú távú, állandó munkajogviszony
  • Alapbér + cafetéria + műszakpótlék
  • KÉTMŰSZAKOS MUNKAREND
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 581 3781-es telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás