Porfestő és Porfestő segéd (Téglás)

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Főbb feladatok, munkák:

  • Fém termékek kézi és gépi porfestése
  • A porfestő gépek szakszerű használata, karbantartása
  • Munkadarabok festésre történő előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Elhivatottság és monotonitástűrés
  • Porfestésben vagy hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit a cég kínál Önnek:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Téglás

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ  +36 30 259 5573 -as telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás