Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye, Országos (Magyarország) Ajánlom

Feladatok:

  • Kiszállításra váró termékek (gumiabroncsok, autóalkatrészek), megrendelések összekészítése
  • Kamionok ki és berakodása
  • A raktár működésére vonatkozó szabályok, munkavédelmi előírások betartása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Előny:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Ingyenes szállás és utazás

Munkavégzés helye:

  • Győr

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 299 4255-ös telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Győr-Moson-Sopron megye, Országos (Magyarország)

Még több állás