Munkavégzés helye: Csongrád megye Ajánlom

Feladatok:

  • Beérkezett áruk átvétele
  • Az átvett áruk szakszerű betárolása, megőrzése
  • Az átvétel során talált problémák rendezése
  • Az anyagok kiadása, könyvelése
  • Anyagok raktáron belüli rendezése
  • A raktári anyagmozgató gépekkel történő biztonságos munkavégzés
  • Raktári készletek leltározásának előkészítése
  • Raktárellenőrzés
  • Nyilvántartások naprakész vezetése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakmunkás, vagy érettségi bizonyítvány)
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeret
  • Megbízhatóság, precizitás

Előny:

  • Raktárkezelői képesítés
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Kötöző vizsga
  • SAP MM alapfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit a cég kínál:

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 247 2153-as telefonszámon keresztül kérhető.

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Csongrád megye

Még több állás