Raktáros munkatárs (Makó)

Munkavégzés helye: Csongrád megye Ajánlom

Feladatok:

  • A beérkező alapanyagok érkeztetése, mintázása, címkézése, megfelelő tárhelyre szállítása
  • Termelési igényeknek megfelelően alapanyagok komissiózása
  • A vevői megrendelésekkel összhangban a késztermékek rakodásra való előkészítése, valamint azok kamionra rakodása
  • Gépek, berendezések, eszközök, munkaterület tisztán tartása az előírásoknak megfelelően
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakmunkás végzettség, érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, új feladatokra nyitott személyiség
  • Kettő vagy három műszakos folyamatos munkarend vállalása (hétfőtől vasárnapig)
  • Targoncavezetői OKJ és új típusú NKH jogosítvány

Előny:

  • Releváns logisztika munkakörben szerzett tapasztalat
  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség tervezhető beosztással (8 órás munkarend)
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Kedvezményes munkahelyi étkezés
  • Utazási költségtérítés
  • Céges buszjárat
  • Fejlődési, és továbbképzési lehetőségek
  • Balesetbiztosítás
  • Modern munkakörnyezet zöldmezős beruházással épült új gyárépületben
  • Közösségi rendezvények és egész évben izgalmas vállalati programok

Munkavégzés helye:

  • Makó

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.  Bővebb információ a +36 30 259 6237-es telefonszámon kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Csongrád megye

Még több állás