Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Főbb feladatok, munkák:

  • A termeléshez szükséges alapanyagok, alkatrészek tárolása megfelelő mennyiségben és minőségben
  • A beérkező anyagok mennyiségi átvétele
  • A Divízió raktárába beérkező és kimenő anyagok szakszerű fogadása, tárolása, tulajdonvédelme és kiadása
  • A termelés kiszolgálása a szükséges termelési és rezsi anyagokkal a bizonylati fegyelem megtartása mellett
  • A hozzá kapcsolódó nyersanyagok, alkatrészek rendszeres belső leltározása, FOSS adatokkal való egyeztetése
  • Amennyiben emelőgép kezelésére megbízást kap, úgy köteles az általa használt emelőgépek üzemeltetésére előírt szabályok betartására

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum szakmunkás bizonyítvány
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány
  • Magabiztos, pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fémipari végzettség
  • Orosháza, vagy Orosháza környéki lakhely

Amit a cég kínál Önnek:

  • Fix havi bér
  • Cafetéria juttatás
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Orosháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 606 2214-es telefonszámon keresztül kérhető.

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás