Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Főbb feladatok, munkák:

  • A felelősségi körébe tartozó gyártóegység hatékony működésének biztosítása
  • A termelési és minőségi célok elérésének biztosítása a rendelkezésre álló erőforrások felhasználásával
  • Biztonsági, munkavédelmi előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Felelősségtudat és vezetői szemlélet
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Alapbér + pótlékok
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ  + 06 30 299 4255-ös telefonszámon keresztül kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás