Targoncavezető (Mórahalom)

Munkavégzés helye: Csongrád megye Ajánlom

Feladatok:

  • Áru felrakodása, modern raktározási scan rendszer használata
  • Rendezettség és tisztaság fenntartása a késztermék raktárban
  • Mindennapos karbantartás
  • Raktárkészlet nyomon követése, esetleges javítása és annak jelentése
  • A logisztikai ügyintézőktől kapott utasítás végrehajtása

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Biztonsági előírások betartása

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Mórahalom

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát, vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon +36 30 247 21 53!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Csongrád megye

Még több állás