Munkavégzés helye: Csongrád megye Ajánlom

Feladatok:

  • Beérkező termés traktorral történő mozgatása
  • A termés ki- és betárolása, fel- és lerakodása
  • Műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Érvényes magyar jogosítvány mezőgazdasági vontatóra
  • Magabiztos traktorkezelés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzet tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes, modern környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás külön busszal

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 585 1421-es telefonszámon keresztül kérhető.

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Csongrád megye

Még több állás