Úszómester (Mezőkövesd)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Ajánlom

Feladatok:

  • A létesítmény uszoda részlegének úszómesteri és vízőri feladatainak ellátása
  • Medencék és ezt körülvevő területek felügyelete, tisztán tartása
  • Az uszoda gépeinek, berendezéseinek szakszerű kezelése
  • A víz minőségének, hőmérsékletétnek ellenőrzése
  • Az előírások és az uszodarend betartatása a fürdő vendégeivel

Elvárások:

  • Középszintű iskolai végzettség
  • Úszómesteri vagy uszodamesteri vizsga
  • Ápolt megjelenés, talpraesettség, rugalmasság
  • Megbízható, szabálykövető és önálló munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Heti 3-4 nap vállalása

Előny:

  • Korábban szerzett tapaszalat

Amit kínálunk:

  • Munkába járás támogatása
  • Kiemelkedő bér

Munkavégzés helye:

  • Mezőkövesd

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36/30-445-6919-es telefonszámon kérhető!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Még több állás