Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Feladatok:

  • A szálloda uszoda részlegének úszómesteri és vízőri feladatainak ellátása
  • Medencék és ezt körülvevő területek felügyelete, tisztán tartása
  • A víz minőségének, hőmérsékletétnek ellenőrzése
  • Az előírások és az uszodarend betartatása a szálloda vendégeivel
  • Balesetek megelőzése, vízi mentés, elsősegélynyújtás

Elvárások:

  •  Úszómesteri vagy uszodamesteri vizsga
  • Ápolt megjelenés, talpraesettség, rugalmasság
  • Megbízható, szabálykövető és önálló munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Fizikai terhelhetőség és kellő motiváltság

Előny:

  • Úszómesteri munkatapasztalat
  • Jó kommunikációs készség

Amit a cég kínál:

  • Stabil munkahelyi légkör
  • Rugalmas beosztás
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Szarvas

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás