Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Feladatok:

  • Elektromos hibák elhárítása
  • Elektromos rendszerek karbantartása
  • Új fogyasztók bekötése, a bekötések helyességének ellenőrzése
  • Műszaki és munkavédelmi előírások, szabályok pontos betartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, háztartási gépszerelő, elektronikai műszerész)
  • A szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Szakmai tapasztalat
  • Közeli lakhely

Amit a cég kínál:

  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria

Munkavégzés helye:

  • Szarvas

Bővebb információ a +36 30 507 1961-es telefonszámon kérhető.

Még több Szakmunka / fizikai munka állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás